▶   Od roku 1996 jsme realizovali 2432 montáží zabezpečovacích systému.  ◀
 

Domácí telefony a videotelefony pro jednoduché ovládání vstupu do objektu

Domácí telefony a videotelefony představují zajištění komfortu, pohodlí a především bezpečnosti. Domácí telefony slouží jako standardní řešení pro hlasovou komunikaci a ovládání elektrického zámku. Videotelefony kromě těchto výhod poskytují spojení nejen hlasové, ale také vizuální a vy tak můžete sledovat živý obraz toho co se děje před vstupem do objektu. Navíc si můžete vybrat řešení s možností nahrávání a ukládání na paměťové médium. Budete tak mít spolehlivý přehled o všech návštěvách a kdykoliv se k tomuto přehledu budete moct vracet. Díky domácím telefonům a videotelefonům propojíte přístupový systém, který je zajištěný formou elektronických zámků a také kamerový systém.

Naše firma montuje ověřené, moderní a vysoce kvalitní zařízení značek BEFO, ABLOY či BERA. Díky tomuto zabezpečení získáte pohodlné ovládání vstupu do objektu či bytu, tedy otevírání, videovrátného, moderní formu audiokomunikace a videokomunikace a podobně. Získáte také moderní řešení ovládání vstupů pomocí čipů či karet, které jsou vhodné pro domy, byty i kanceláře. Pro kvalitní propojení jednotlivých systémů je důležitý výběr kompatibilních typů pro telefony, napájecí zdroje, zvonkové tablo i elektronickou hlásku. Díky našemu záručnímu i pozáručnímu servisu budete mít jistotu, že do systému budou zasahovat pouze odborníci, kteří vědí co, jak a kde zapojit.

 

Naše další montážní služby:

Zabezpečovací systémyElektrická požární signalizaceKamerový systém | Datové rozvody | Společná televizní anténaZáruční a pozáruční servis