▶   Od roku 1996 jsme realizovali 2541 montáží zabezpečovacích systému.  ◀
 

O firmě AKI PRO

Kvalitní zabezpečení domácností a firem spočívá nejen ve výběru bezpečnostních dveří či mechanického zajištění oken, ale také ve výběru zabezpečovacích a signalizačních systémů. A proto je důležité myslet nejen na výběr správného druhu zabezpečení, ale také na výběr správné firmy.

 

Naše firma působí na trhu již od roku 1996 a obsahem činnosti jsou návrhy, projekce, dodávka a montáž elektronických zabezpečovacích systémů a elektrických zabezpečovacích signalizací.

 

V rámci našich služeb montujeme zabezpečovací a požární systémy, vnitřní telefonní rozvody, kamerové systémy, interkom, videotelefony, domácí telefony, dále příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace, venkovní zabezpečovací systémy, a mechanické záchranné systémy.

K našim službám patří také posouzení bezpečnosti, které spočívá v individuálním přístupu ke klientům a po zhodnocení Vaší situace vám zrealizujeme řešení na míru Vašim potřebám a požadavkům.

 

Jsme profesionálové, a proto se o realizaci stará tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků, využíváme moderní technologie a komponenty, které mají technickou podporu, vysoký standard pro servis a k dispozici náhradní díly.

Vzhledem k tomu, že montujeme zabezpečovací zařízení, tak je samozřejmostí dodržování naprosté diskrétnosti.

Jsme flexibilní, a proto jsme vždy on-line.

Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a odborné konzultace.

 

Ctíme tradici a řídíme se sloganem pana Vilímka: „Práce je mým koníčkem.“

 

Včasné řešení pro zabezpečení veškerých budov eliminuje ztráty na majetku, zdraví i životech osob. Buďte tedy o krok napřed a obraťte se s důvěrou na naši společnost, která Vám pomůže zrealizovat kvalitní zabezpečení dle Vašeho výběru, potřeb a možností.

Vše pro Vaše bezpečí.